Elfi Plastik Makina İmalat San ve Tic.A.Ş.

HAKKIMIZDA

  • Firmamız altyapı sistemleri kapsamında bulunan içme suyu hattı, atık su hattı, yangın hidrant hattı, yağmur suyu tesisatı, doğalgaz hattı vb. yapımında kullanılan  Q20-Q1600 çaplarda plastik boru (HDPE-PE100 boru) Konfeksiyon ve Enjeksiyon ek parçaları, Q63-Q1200 çaplarda Alınkaynak Makinaları, Q20-Q1200 çapında Elektrofüzyon Kaynak Makinaları,Q400-Q2000 çapında Fks & Korige Boru Kaynak Makinaları, çelik geçiş parçaları, çelik flanşların üretim ve satışı, inşaat ve taahhüt hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde uzman ve deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

  • Tüzel kuruluş ve resmi kurumların kendi sorumluluğunda olan altyapı sistemlerinin yapımında ürünlerin kalitesi ve iş bitirmede sağladığı güvenilirliğiyle Avrupa Birliği, İller Bankası, Dsi, Köy Hizmetleri, Toki, Belediyelerin vb. projelerindeki özellikle içme suyu ishale hatlarının yapımı başta olmak üzere alt yapı kaynak imalatında ürün ve hizmetlerini eksiksiz ve zamanında teslim etme ilkesine sahip olan firmamız sektöründe öncü kuruluş olma yolunda büyük başarılar kazanmıştır. -MİSYONUMUZ

Firmamız en ekonomik, kaliteli ve uzun süre dayanıklı ürünleri kullanarak sorumluluğunu almış olduğu altyapı sistemlerini yaparak yüksek müşteri memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katma değer sağlamayı amaç edinmiştir.


-VİZYONUMUZ

Güçlü ve üstün başarı performansını yakalamamızda temel etkiye sahip olan misyonumuz, değerlerimiz ve bağlı olduğumuz prensiplerimiz doğrultusunda sorumluluğunu aldığımız işlerde uluslar arası standartların altına inmeden sürekli arge çalışmalarıyla verimliliği sağlamaktır.


-KALİTE POLİTİKAMIZ

** En kısa zamanda en kaliteli altyapı sistemlerini oluşturmak
** Müşterilerimiz açısından minimum maliyetle maksimum kar ilkesinden hareketle müşteri memnuniyetini sağlamak
**En son teknolojiye sahip güvenilir ve kaliteli ürünleri kullanmak
** Uzman ve deneyimli kadromuzun sürekli gelişimini sağlamak
**Arge çalışmalarına önem vermek

-TEMEL DEĞERLERİMİZ

** Müşteri Memnuniyeti
** Güvenilirlik
** Verimlilik
** Dürüstlük
** Mükemmeliyetçilik
** Çevreye Karşı Duyarlılık
** Bilgili, Azimli Takım Ruhunu Ayakta Tutmak