ALKATEM MÜHENDİSLİK

 

 -HAKKIMIZDA

   Firmamız altyapı sistemleri kapsamında bulunan içme suyu hattı, atık su hattı, yangın hidrant hattı, yağmur suyu tesisatı, doğalgaz hattı vb. yapımında kullanılan  Q20-Q1600 çaplarda plastik boru (hdpe-pe100 boru) konfeksiyon ve enjeksiyon ek parçaları, Q63-Q1200 çaplarda alınkaynak makinaları, Q20-Q1600 çapında elektrofüzyon kaynak makinaları,Q300-Q2200 çapında fks & korige boru kaynak makinaları, Q50-Q1200 çaplarda volanlı vana-sürgülü vana, Q100-Q1800 çaplarda redüktörlü kelebek vana, dn80-dn100 çaplarında yangın hidrantları ve ökçeleri, a tipi tek-çift çıkışlı – d tipi tek-çift çıkışlı sulama hidrantları,  Q50-Q300 çaplarında tek-çift küreli vantuz,çelik geçiş parçaları, çelik flanşların üretim ve satışı, inşaat ve taahhüt hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde uzman ve deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.
 
  Tüzel kuruluş ve resmi kurumların kendi sorumluluğunda olan altyapı sistemlerinin yapımında kullandığı ürünlerin kalitesi ve iş bitirmede sağladığı güvenilirliğiyle avrupa birliği, iller bankası, dsi, köy hizmetleri, toki, belediye vb. projelerindeki özellikle içme suyu ishale hatlarının yapımı başta olmak üzere alt yapı kaynak imalatında ürün ve taahhütlerini eksiksiz ve zamanında teslim etme ilkesine sahip olan firmamız sektöründe öncü olma yolunda büyük başarılar kazanmıştır.
 
 
-KALİTE POLİTİKAMIZ
** En kısa zamanda en kaliteli altyapı sistemlerini oluşturmak
** Müşterilerimiz açısından minimum maliyetle maksimum kar ilkesinden hareketle müşteri memnuniyetini sağlamak 
**En son teknolojiye sahip güvenilir ve kaliteli ürünleri kullanmak 
** Uzman ve deneyimli kadromuzun sürekli gelişimini sağlamak 
**Arge çalışmalarına önem vermek
 
 
-MİSYONUMUZ
   Firmamız en ekonomik, kaliteli ve uzun süre dayanıklı ürünleri kullanarak sorumluluğunu almış olduğu altyapı sistemlerini yaparak yüksek müşteri memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katma değer sağlamayı amaç edinmiştir.
 
 
-VİZYONUMUZ
   Güçlü ve üstün başarı performansını yakalamamızda temel etkiye sahip olan misyonumuz, değerlerimiz ve bağlı olduğumuz prensiplerimiz doğrultusunda sorumluluğunu aldığımız işlerde uluslar arası standartların altına inmeden sürekli arge çalışmalarıyla verimliliği sağlamaktır.
 
 
-TEMEL DEĞERLERİMİZ
** Müşteri Memnuniyeti 
** Güvenilirlik
** Verimlilik
** Dürüstlük
** Mükemmeliyetçilik
** Çevreye Karşı Duyarlılık
** Bilgili, Azimli Takım Ruhunu Ayakta Tutmak